Aksident i rëndë në Librazhd, vdes një person (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:04 07-02-2018 Aksident i rëndë në Librazhd, vdes një person (EMRI)

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Librazhdit.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se viktima është Bilal Bajrami 60-vjeç. Mësohet se 60-vjeçari ishte duke kaluar rrugën, dhe është përplasur nga një makinë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanava të saj.

Vijon…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasje me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur (EMRI)
Gjykata turke vendos për ekstradimin e Izet Haxhisë në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.017119169235229
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksident-i-rende-ne-librazhd-vdes-nje-person-emri-109503" }