Aksident i rëndë, përplasen dy trajlera

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 11-07-2018 Aksident i rëndë, përplasen dy trajlera Foto ilustruese

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë.

Mësohet se janë aksidentuar dy trajlera, dhe një prej shoferëve ka mbetur i lënduar por fatmirësisht është jashtë rrezikut pë jetën. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje, ndërkohë priten informacione të reja nga ngjarja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkojnë si turistë, 3 shkodranët grabisin në Korçë (EMRAT)
Samiti i NATO-s, Rama lajmëron nga Brukseli: Jemi vlerësuar pozitivisht, ja në cilat drejtime »
Article Logic
Execution time: 0.016095876693726
array(1) { ["section"]=> string(45) "aksident-i-rende-perplasen-dy-trajlera-127559" }