Aksident i rëndë te “Ali Demi”, makina përplas këmbësorin në trotuar

Publikuar tek: aktualitet, më 21:40 12-06-2019 Aksident i rëndë te “Ali Demi”, makina përplas këmbësorin në trotuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e “Ali Demit” në Tiranë.

Paraprakisht raportohet se një makinë e drejtuar nga personi me inicialet I.S ka përplasur kalimtarin në momentin që po ecte në trotuar. Aksidenti ka ndodhur pranë shkollës 9-vjeçare “Kushtrimi i Lirisë”.

Mësohet se i aksidenuar ka mbetur një 69-vjeçar. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe ambulanca.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021168947219849
array(1) { ["section"]=> string(72) "aksident-i-rende-te-ali-demi-makina-perplas-kembesorin-ne-trotuar-168001" }