Aksident i TMERRSHËM, kamionçina përplas 22 vjeçaren shtatzënë, humb FËMIJËN (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 09:58 11-02-2019 Aksident i TMERRSHËM, kamionçina përplas 22 vjeçaren shtatzënë, humb FËMIJËN (PAMJET VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një kamionçinë ka përplasur  një 22 vjeçare e cila ishte shtatzënë.

22 vjeçarja ishte duke ecur në trotuar kur është përplasur, ndërsa nga goditja ka humbur fëmijën e saj, dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Pavarësisht ndihmës së shpejtë që i është dhënë nga drejtuesi i kamioçinës, e reja ka pësuar dëmtime të shumta.

22-vjeçarja ka pasur hemorragji të brendshme, disa thyerjë ne trup, dhe i është nënshtruar 2 operacioneve deri më tani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason basketbollisti serb: Mjaft me Kosovën, nuk është e jona
Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO, Komisionet miratojnë protokollin »
Article Logic
Execution time: 0.013621091842651
array(1) { ["section"]=> string(94) "aksident-i-tmerrshem-kamioncina-perplas-22-vjecaren-shtatzene-humb-femijen-pamjet-video-152343" }