Aksident masiv në Laprakë, përplasen 5 makina

Publikuar tek: aktualitet, më 23:22 06-12-2017 Aksident masiv në Laprakë, përplasen 5 makina

Pesë makina janë përfshirë në një aksident masiv mbrëmjen e sotme në rrugën “Dritan Hoxha” në zonën e Laprakës.

Ende nuk dihet nëse ka të plagosur nga aksidenti. Policia dhe ambulanca janë parë të mbërrijnë në vendin e ngjarjes.

Sakaq blutë kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

sgh4h5j5j.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vendimi Trump për Jeruzalemin, reagon ambasada izraelite dhe ka një kërkesë për Shqipërinë
Aksident në orët e vona, bie në lumë një makinë “Golf” »
Article Logic
Execution time: 0.037599802017212
array(1) { ["section"]=> string(51) "aksident-masiv-ne-laprake-perplasen-5-makina-102229" }