Aksident masiv në Rrugën e Kombit, përplasen 5 makina, disa të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 18:08 30-11-2017 Aksident masiv në Rrugën e Kombit, përplasen 5 makina, disa të plagosur

Një aksident masiv është shënuar të enjten pasdite në afërsi të Rrëshenit, përgjatë Rrugës së Kombit.

Pesë makina janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë janë plagosur lehtë 3 persona.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, dhe paraprakisht dyshohet që shkak i aksidentit të jetë bërë shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Situatë alarmante nga moti i keq në Vlorë, evakuuohen tre familje
Përmbytet autostrada Tiranë-Durrës, uji gati një metër, policia jep njoftim të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.0043380260467529
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-masiv-ne-rrugen-e-kombit-perplasen-5-makina-disa-te-plagosur-101399" }