Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, përmbyset makina në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:34 14-02-2018 Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, përmbyset makina në mes të rrugës (FOTO)

Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të ditës së sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Siç duket edhe nga fotot e publikuara nga newsbomb.al një automjet ëhstë përmbysur në mes të rrugës. Ngjarja ka ndodhur te Ura e Fllakës, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar ose jo.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar përkohësisht edhe qarkullimi, duke shkaktuar një trafik kilometrik. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nsiur hetimet.

Edhe një ditë më parë, në këtë autostradë ndodhi një aksident i ngjashëm, ku makina pasi u aksidentua u përmbys në mes të rrugës.

28054016_1583006408434445_437680955_n.png

 

27994387_1583006425101110_367013935_n.png

28000986_1583006455101107_1411535196_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhanë dorëheqjen t'i shpëtojnë vettingut, zbardhet pasuria e gjyqtarëve dhe prokurorëve
Reshje bore dhe ngrica, probleme me qarkullimin në Qafë-Thanë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021528005599976
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-ne-autostraden-durres-tirane-permbyset-makina-ne-mes-te-rruges-foto-110190" }