Aksident në autostradën Tiranë -Durrës, autobusi del nga rruga, përplaset me trafik-ndarësen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:04 04-12-2017 Aksident në autostradën Tiranë -Durrës, autobusi del nga rruga, përplaset me trafik-ndarësen ilustruese

Një aksident është shënuar para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës.

Autobusi i linjës së Sukthit ka dalë nga rruga dhe është përplasur me trafik-ndarësen.

Nga përplasja nuk ka patur të lënduar, por vetëm materiale.

Ndërkohë, pasagjerët që ndodheshin në autobus u transportuan për në destinacionet e tyre me mjete të tjera.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016022920608521
array(1) { ["section"]=> string(96) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-autobusi-del-nga-rruga-perplaset-me-trafik-ndaresen-101910" }