Aksident në Elbasan, 3 makina përplasen me njëra tjetrën (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 11-02-2019 Aksident në Elbasan, 3 makina përplasen me njëra tjetrën (FOTOT)

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan.

Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra tjetrën teksa kanë qenë në ecje.

Sakaq, bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Në fotot e siguruara nga newsbomb.al duket se një nga automjetet është dëmtuar në pjesën para në anën e shoferit.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, zjarrfikësit shpëtojnë një grua
Vetëvaret në ambientet e punës në Tiranë roja i biznesit »
Article Logic
Execution time: 0.0053410530090332
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-ne-elbasan-3-makina-perplasen-me-njera-tjetren-fotot-152337" }