Aksident në Tepelenë me dy të plagosur, përplasen makinat

Publikuar tek: aktualitet, më 20:54 16-05-2018 Aksident në Tepelenë me dy të plagosur, përplasen makinat Foto ilustruese

Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në Tepelenë, për pasojë janë plagosur dy persona.

Shkak i aksidentit besohet të jetë bërë parakalimi i gabuar i një prej mjeteve. Të dy të plagosurit janë dërguar në spital, ku njëri ndodhet në gjendje më të rëndë.

Vijojnë hetimet e policisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëmtime në kokë gjatë lojës, 5 vjeçari nga Peshkopia transportohet me helikopter drejt spitalit
Dhunoi gruan dhe kunatën, arrestohet 50 vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.058905124664307
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-ne-tepelene-me-dy-te-plagosur-perplasen-makinat-121021" }