Aksident në Tiranë, fuoristrada përplaset me autobusin (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 17-04-2018 Aksident në Tiranë, fuoristrada përplaset me autobusin (FOTOT) Fotot nga vendgjarja

Para pak minutash një autobus i linjës Tirana e re është përplasur me një automjet tip fuoristradë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur sheshi Willson.

Nga fotot e siguruara nga Newsbomb vihet re se makina ka tentuar të hyjë me shpejtësi në rrethrrotullim duke shkaktuar përplasjen. Mësohet se nga ky aksident nuk ka të lënduar po vetëm dëmtime të automjeteve. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të nisur hetimin për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

makina3.jpg

 

makina_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen 148 kg marijuanë, arrestohen një grek dhe një shqiptar
Humb ndjenjat e reja në mes të trotuarit në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.028604030609131
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-ne-tirane-fuoristrada-perplaset-me-autobusin-fotot-117179" }