Aksidentalisht takon sozinë gjatë fluturimit me aeroplan

Publikuar tek: bota, më 21:13 30-10-2015 Aksidentalisht takon sozinë gjatë fluturimit me aeroplan

Sa janë shanset, që një person të ulet në aeroplan dhe në ndenjësen ngjitru të ketë sozinë e tij, më pas të shkojë në hotel, dhe në dhomën ngjitur të jetë po sozia e tij?. Shumë, shumë të vogla..

“Ai në të djathtë është burr ii shoqes time. Ai në të majtë është një i panjohur që takoi gjatë fluturimit”, kështu shkruan në tëitter Lee Beattie , bashkë me fotografinë që ka marrë mbi 8 mijë shpërndarje dhe po aq pëlqime.

Në një intervistë për Daily Mail ai kujton momentin:

“I kërkova që të kaloja, kur ai u kthye thashë me vete “Dreq ky qeka si unë” , pastaj qeshëm me të madhe, edhe pasagjerët e tjerë filluan të qeshin. Bëmë nga një foto dhe kaq ishte. Më pas hyra në hotel, veç kur shoh që ai ishte në dhomën ngjitur. Një situatë e çuditshme”, tregon 32 vjeçari Douglas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026916027069092
array(1) { ["section"]=> string(62) "aksidentalisht-takon-sozine-gjate-fluturimit-me-aeroplan-24339" }