Aksidenti i rëndë në Korçë, vdes babai dhe vajza 6 vjeçe (EMRAT-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:45 08-11-2018 Aksidenti i rëndë në Korçë, vdes babai dhe vajza 6 vjeçe (EMRAT-DETAJE) Foto nga vendngjarja

Dy makina janë përplasur në unazën e qytetit të Korçës para pak minutash.

Si pasojë e aksidentit raportohet se kanë ndërruar jetë babë e bijë, të cilët ishin këmbësorë dhe është plagosur një tjetër.

Viktimat Sokol Hoxha 33 vjeç dhe P.Hoxha 6 vjeç ishin duke ecur në trotuar në momentin kur janë përplasur nga njëra prej makinave.

Dyshohet se shkaku i këtij aksidenti të ketë qenë shpejtësia e lartë e njërës prej makinave.

Ndërsa mësohet se policia ka shoqëruar dy drejtuesit e automjeteve, Petrit Kupe dhe Lorenc Pallashi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy makina në Korçë, dy të vdekur, një i plagosur
Ndodh te Tirana e Re, shoferi humb durimin në trafik, ngjit makinën mbi trotuar (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041699409484863
array(1) { ["section"]=> string(75) "aksidenti-i-rende-ne-korce-vdes-babai-dhe-vajza-6-vjece-emrat-detaje-140778" }