Aksidenti në Durrës, dalin EMRAT e viktimave (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:37 12-01-2019 Aksidenti në Durrës, dalin EMRAT e viktimave (DETAJE)

Sipas burimeve policore, shoferi mendohet të jetë një 22 vjeçar, i cili është shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë pranë një karburanti në zonën e ish-kënetës në Durrës.

Një makinë ka përplasur për vdekje dy këmbësore.

Viktimat  Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj 38 vjeçe, vjehrrë dhe nuse u përplasën sapo zbritën nga autobusi i linjës Durrës-Plepa.

Sipas burimeve policore, shoferi mesohet  të jetë një 22 vjeçar, me mjetin e tij BMW me targa AA 835 BD, i cili është shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i RËNDË në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë
Tentuan të kalonin kufirin me dy çanta kanabis, arrestohen dy të rinjtë në Gjirokastër (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0043480396270752
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksidenti-ne-durres-dalin-emrat-e-viktimave-detaje-148545" }