Aksidentohen natën vonë Ermal Mamaqi dhe Alban Skënderaj (FOTOT nga vendngjarja)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 06-07-2016 Aksidentohen natën vonë Ermal Mamaqi dhe Alban Skënderaj (FOTOT nga vendngjarja)

Mbrëmjen e djeshme aktori Ermal Mamaqi dhe këngëtari Alban Skënderaj janë aksidentuar me makinë.

Ngjarja sipas mediave kosovare ka ndodhur teksa po ktheheshin nga Shkupi pas një performance në një nga club-et e natës.

Këto janë edhe fotot e aksidentit ku siç duket makina është dëmtuar rëndë ndërsa mësohet se dy personazhet e dashur për publikun janë mirë.

Megjithatë, sa i takon aksidentit askush prej tyre nuk e  ka konfirmuar ende.

aks1.jpg

aks.jpg

aks2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet vila superluksoze e Angela Martinit (VIDEO-ja që do t’ju lerë gojëhapur)
Një kërcim seksi nga moderatorja tropojane e Top Channel (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.027272939682007
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksidentohen-naten-vone-ermal-mamaqi-dhe-alban-skenderaj-fotot-nga-vendngjarja-45688" }