Aksidentohet moderatorja shqiptare, godet shtyllën elektrike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 12-01-2019 Aksidentohet moderatorja shqiptare, godet shtyllën elektrike

Duket se fundjava nuk ka qenë  shumë e mirë për moderatoren, Fjoralba Ponari.

Ajo ka pësuar një aksident, të cilin e ka publikuar në ‘Instagram’.

Fjoralba ka humbur drejtimin duke goditur një shtyllë elektrike.

Fatmirësisht, në këtë aksident nuk ka dëme në njerëz, vetëm është dëmtuar pjesa e përparme e makinës.

Ponari pritet të fillojë shumë shpejt prezantimin e ‘E diell’ nën shoqërimin e Nevina Shtylla dhe Edi Manushi.

Screenshot_19.png

Screenshot_18.png

-640-0-5b4c7c2a91d0d.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066969394683838
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksidentohet-moderatorja-shqiptare-godet-shtyllen-elektrike-148548" }