Aksidentohet në Itali makina me 4 shqiptarë, një në gjendje të rëndë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:38 06-12-2017 Aksidentohet në Itali makina me 4 shqiptarë, një në gjendje të rëndë (Video)

Katër persona nga Shqipëria janë plagosur rëndë pasi makina me të cilën po udhëtonin është aksidentuar në autostradën A50, pranë Trevizos në Itali.

Aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotmën rreth orës 10.30. Tre prej të aksidentuarve janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa personi i katërt është në gjendje kritike, sipas mediave italiane.

Katër shqiptarët janë dërguar në spitalet Bassano dhe Castelfranco. Për më tepër informacion ndiqni videon:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza e mitur i ikën nga shtëpia, nëna e përlotur alarmon policinë: Punon në disko
Drejtori i programacionit në Klan përlotet në emision, historia e trishtë e jetës së tij tepër prekëse »
Article Logic
Execution time: 0.016938924789429
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksidentohet-ne-itali-makina-me-4-shqiptare-nje-ne-gjendje-te-rende-video-102210" }