Aksion i bujshëm në Itali, arrestohen 22 shqiptarë  

Publikuar tek: aktualitet, më 08:46 14-09-2018 Aksion i bujshëm në Itali, arrestohen 22 shqiptarë   Foto ilustruese

Policia e Milanos ka arrestuar 22 shtetas shqiptarë për shfrytëzim prostitucioni.

Sipas mediave italiane aksioni u finalizua mëngjesin e së enjtes, si dhe ka sekuestruar 25 mijë euro.

Policia bën me dije se ata e kishin te mirëorganizuar aktivitetin kriminal. Ata shfrytëzonin vajzat në zonat Brianza dhe Como. Aksioni per kapjen e tyre u krye në gjithë Lombardinë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me drogë, ARRESTOHEN 3 persona në Berat (EMRAT)
Tentoi të vriste në mes të Vlorës një person, arrestohet 31-vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.017014980316162
array(1) { ["section"]=> string(56) "aksion-i-bujshem-ne-itali-arrestohen-22-shqiptare-134274" }