Akt tjetër antiamerikan, Shqipëria voton për herë të dytë kundër SHBA-së

Publikuar tek: politike, më 14:45 13-06-2018 Akt tjetër antiamerikan, Shqipëria voton për herë të dytë kundër SHBA-së Votat e shteteve për Kupën e Botës 2026

“Një akt tjetër i shëmtuar antiamerikan i Noriegës”, kështu ka vendosur ta nisë denoncimin e rradhës ish-kryeministri Sali Berisha.

 

Berisha ka shkruar se Shqipëria me urdhër të kryeministrit Rama ka votuar për Marokun dhe jo për SHBA-në, duke treguar kështu votën e FSHF-së për Kupën e Botës 2026.

Gjithashtu në rubrikën e tij “qytetari dixhital”, ka ardhur edhe linku që e vërteton këtë akt.

SHBA, Kanadaja dhe Meksika do të jenë vendet ku do të zhvillohet Kupa e Botës pas 4 viteve.

POSTIMI:

Nje akt tjeter i shemtuar antiamerikan i Norieges!

Shqiperia me urdher te Edvinit voton per Marokun dhe kunder SHBA, Kanada e Meksikes per zhvillimin e kampionatit te ardhshem te futbollit! sb

“Doktor, shife si Shqiperia tradhetoi Ameriken edhe ne FIFA”

35145203_1023295221164718_8889920538453999616_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e Metës për Teatrin, zyrtari i LSI i del kundër: Nuk të kuptoj (E PLOTË)
Salianji në shtëpitë e të arrestuarve të Rrugës së Kombit, leksione politike në mes të skamjes (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.017906904220581
array(1) { ["section"]=> string(78) "akt-tjeter-antiamerikan-shqiperia-voton-per-here-te-dyte-kunder-shba-se-124248" }