Aktivistët e AK me një sy nga Barcelona , me tjetrin te Spahiu. Birra i shoqëron

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 14-04-2016 Aktivistët e AK me një sy nga Barcelona , me tjetrin te Spahiu. Birra i shoqëron

Ky është “luksi” i të pasurit disa ekrane në zyrë.

Aktivistët e Aleancës KuqeZi mbrëmë njëri sy e kanë patur te Barcelona e cila humbi me Atletico Madrid dhe tjetrin te lideri i tyre.

Kreshnik Spahiu ka qenë i ftuar në Ora News ku ka folur për atë që ai e quan “fitoren kuqezi”dhe aktivistët e kanë ndjekur shoqëruar edhe me një birrë.

I kënaqur nga kjo foto, Spahiu e shpërndan duke shkruar:  Aktivistët me një sy ndjekin humbjen e Barcelonës, me syrin tjetër fitoren kuqezi (debatin)”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032150030136108
array(1) { ["section"]=> string(83) "aktivistet-e-ak-me-nje-sy-nga-barcelona-me-tjetrin-te-spahiu-birra-i-shoqeron-37660" }