Aktivisti “fsheh” një lajm të mirë për Tironën: Jo vetëm futboll...

Publikuar tek: sport, më 14:05 30-11-2016 Aktivisti “fsheh” një lajm të mirë për Tironën: Jo vetëm futboll...

Bamirësi Ilir Hoxholli ka postuar një foto në llogarinë e tij në facebook, ku shfaqet me disa nga lojtarët bardheblu.

Aktivistin që e kemi parë shpesh herë të dhurojë dashuri, këtë radhë shfaqet me futbollistët e Tiranës një ditë para derbit me Partizanin.

Por, ajo që bie në sy është diçitura e kësaj fotoje, teksa Hoxholli shkruan: " Nje lajm te mire do nxjerrim me pas... Me Tironen jo vetem futboll...". Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër, veçse ç'do të mësojmë sot nga klubi bardheblu. Në foto me Hoxhollin janë Halili, Taku, Gozdenoviç, Karabeci, Daja dhe Merveil

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjetën vdekjen në aksident ajror, klubi i njohur europian dhuron 40 milionë euro për ekipin brazilian
Rekord në “Selman Stermasi”, ja çfarë biletash mund të gjeni tani në sportel »
Article Logic
Execution time: 0.025609016418457
array(1) { ["section"]=> string(67) "aktivisti-fsheh-nje-lajm-te-mire-per-tironen-jo-vetem-futboll-61137" }