Aktivisti për Albana Osmanin: Kjo është motra ime e madhe, thoni marshallah

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:55 01-05-2016 Aktivisti për Albana Osmanin: Kjo është motra ime e madhe, thoni marshallah

Aktivisti i “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari ka publikuar një foto të tijën dhe Albana Osmanit, me të cilën ka një miqësi të fortë derisa e quan edhe motër.

“Kjo është motra ime e madhe Albana , thoni marshallah mos na hani në sysh”, shkruan Hajdari në profilin e tij.

Prezantuesja ka komentuar në foto duke shprehur gjithashtu vlerësimet për mikun e saj. “Arbër mik i mirë, vëlla ! Të uroj të realizosh vizionin e zemrës tënde! Ke shumë njerëz që do të qëndrojnë në këmbë për të njejtin motiv! Gëzova sot me ju për çdo gjë për gjithçka! Përqafime”,- i përgjigjet Albana.

Albana iu bashkua dje aktivistëve të “Fundjavë Ndryshe” për t’i ardhur në ndihmë një familjeje në nevojë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023576021194458
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktivisti-per-albana-osmanin-kjo-eshte-motra-ime-e-madhe-thoni-marshallah-39167" }