Aktoren e “Al Pazar” e lajnë me shampanjë, video me momentet e çmendura dhe bluza “30 ama pjeshkë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:40 06-07-2016

Brikena Sinanaj , aktorja e “Al Pazar” të cilën e shohim gjithnjë në krah të Agron Llakës ka festuar një ditëlindje të çmendur larë me shampanjë.

Nën ritmet e këngës së Getoarit “Ajo”, dhe ambientet e Resort Teater Kame, miqtë i kanë përgatitur festën surprizë Brikenës që mban veshur një bluzë ku shkruhet: “30 ama pjeshkë”.

Lagur me shampanjë, aktorja kërcen e dëfren duke e shijuar në maksimum këtë 30 vjetor.

30.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067670345306396
array(1) { ["section"]=> string(99) "aktoren-e-al-pazar-e-lajne-me-shampanje-video-me-momentet-e-cmendura-dhe-bluza-30-ama-pjeshke-45697" }