Aktorët e "Pa Limit" tallen me gazetarin dhe Luana Vjollcën, gazetari: Unë jam ende i virgjër, më ke bërë si pornostar me pahir (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:31 26-08-2016

@albandudushi @luanavjollca @rolandsaro @dorian_ramaliu @devismuka @ervikurti

A video posted by Alexander Grami (@alexander_grami) on

Aktorët e humorit të programit “Pa Limit”, Aleksandër Grami, Devis Muka, Roland Saro dhe Dorian nëpërmjetë një video të publikuar në instagram kanë vënë në lojë gazetarin  Ervin Kurtin dhe moderatoren Luana Vjollca.

Siç duket talenti i tyre për imitim nuk mungon as jashtë programit.

Menjëherë pas publikimit të videos ka reaguar edhe gazetari Kurt i cili i kërkon ndihmë Luanës që ta mbrojë teksa shkruan se është ende i virgjër dhe se me flokët e lyera si aktori ai mund të dukej si pornostar.

Luana duket se e ka pritur mirë videon pasi në komete shkruan se e ka marrë malli për aktorët…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022697925567627
array(1) { ["section"]=> string(134) "aktoret-e-pa-limit-tallen-me-gazetarin-dhe-luana-vjollcen-gazetari-une-jam-ende-i-virgjer-me-ke-bere-si-pornostar-me-pahir-video-50932" }