Aktori amerikan Will Smith nxehet me median dhe shkruan: Nuk po divorcohem nga gruaja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:05 04-08-2015 Aktori amerikan Will Smith nxehet me median dhe shkruan: Nuk po divorcohem nga gruaja Will Smith dhe bashkeshortja e tij

“Nuk po ndahemi”. Me këtë frazë që e ka shkruar në profilin e vet në facebook, të gjitha të shkruara me gërma kapitale, aktori amerikan Will Smith ka tentuar ti jap fund zërave që gjatë gjithë ditës së djeshme ishin shtuar për ndarjen e tij nga bashkëshortja Jada Pinkett. 

Që të dy, të suksesshëm në botën e kinemasë janë martuar në 1997 dhe kanë dy vajza, Jaden e Willow, 17 dhe 14 vjeç.

Lajmi për ndarjen e tyre u shpërnda fillimisht te revista gossip RadarOnLine që tregonte për historinë e lodhjes së dy yjeve të Hollivudit.

Sot, pas një lumi mesazhesh shqetësuese që mori në rrjetet sociale, Will Smith ka vendosur të thyejë heshtjen dhe postoi mesazhin zyrtar dhe definitive: Nuk po ndahemi, ka shkruar ai…Aktori 46 vjeçar ka bërë edhe një premtim: “Në rast se do vendosesha të ndahesha, ju betohem se fillimisht do ia thosha vetes”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.091352939605713
array(1) { ["section"]=> string(90) "aktori-amerikan-will-smith-nxehet-me-median-dhe-shkruan-nuk-po-divorcohem-nga-gruaja-17683" }