Aktori i Apartamentit 2XL, i jep fund beqarisë, video nga ceremonia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:47 06-09-2016

Aktori i i humorit të “Apartamentit 2XL”, Eglein Laknori dhe e fejuara e tij Ana i kanë dhënë fund beqarisë duke i thënë ‘PO’ njëri-tjetrit në prani të miqëve dhe familjarëve.

Ceremonia është realizuar në ambient të hapur dhe nga fotot vihet re se dasma është e realizuar deri në detaj.

Çifti e ka shijuar në makisimum ceremoninë e martesës dhe ambientin gati gati magjik.

 

egi10.jpgegi9.jpgegi8.jpgegi7.jpgegi6.jpgegi5.jpgegi4.jpgegi3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030498027801514
array(1) { ["section"]=> string(71) "aktori-i-apartamentit-2xl-i-jep-fund-beqarise-video-nga-ceremonia-52087" }