Aktori i dashur i Portokalli prezanton familjen, ja ku e kaluan fundjavën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:42 11-06-2018 Aktori i dashur i Portokalli prezanton familjen, ja ku e kaluan fundjavën Florjan Binaj, aktori me familjen

Aktori i dashur i spektaklit të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj, na prezanton me familjen.

 

Në fundjavë ata kanë zgjedhur të bëjnë raftin në lumin Osum, një eksperiencë unike për këdo që e ka provuar.

“Rafting në lumin Osum për herë të 12-të dhe për herë të parë me vajzën time”, shkruan aktori ndërsa ndan edhe fotot me bashkëshorten dhe vajzën e cila është rritur kaq shumë!

 

flor.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Një polic për çdo kilometër rrugë”, ironizon Pëllumb Kulla: Edhe sa policë larg, është Skrapari që këtu, more bir? Si guxon, more maskara, të...(E PLOTË)
Me kapele në kokë, Bashën ashtu siç nuk e keni parë, ja ndeshja që ndoqi kryedemokrati (FOTOT)   »
Article Logic
Execution time: 0.016211032867432
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktori-i-dashur-i-portokalli-prezanton-familjen-ja-ku-e-kaluan-fundjaven-123941" }