Aktori i njohur e i dashur për publikun shqiptar bëhet me djalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 03-12-2016 Aktori i njohur e i dashur për publikun shqiptar bëhet me djalë

Aktori i dashur për publikun shqiptar Florjan Binaj që të gjithë e njohin si “Policin e Portokallisë” bëhet sërish baba, këtë herë me një djalë.

Lajmin e bën të ditur vetë aktori ndërsa shkruan:

“Sot, dorën sa gishti, nesër jetën sa malet!!!Sot lindi Glauk, djali jonë dhe na e bëri ditën, familjen dhe jetën më të bukur”.

Binaj është edhe baba i një vajze, ardhur në jetë 2 vjet më parë.

ffff.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022559881210327
array(1) { ["section"]=> string(69) "aktori-i-njohur-e-i-dashur-per-publikun-shqiptar-behet-me-djale-61474" }