Aktori i njohur Julian Deda publikon foton me ‘të fortin' e Shkodrës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:46 14-11-2017 Aktori i njohur Julian Deda publikon foton me ‘të fortin' e Shkodrës

Julian Deda është një aktorët më të pëlqyer të publikut shqiptar, jo vetëm për humorin që përciell në punën e tij, por edhe për karizmën që e karakterizon.

Jul Deda është gjithashtu shumë aktiv edhe në rrjetet sociale kur përveç çasteve nga puna, publikon edhe foto personale dhe familjare.

Këtë herë ai ka zgjedhur të publikojë një foto nga qyteti i Shkodrës me babain e tij, aktorin e madh të humorit shkodran, Zef Deda.

Me një humor tipik shkodran, Juli e shpërndan foton më një diçiturë domethënëse, duke shkruajtur, “Me te "fortin" e Shkodres..! Big Babush”.

Më poshtë postimi i plotë i Julian Dedës në facebook:

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama bëhet nostalgjik, kujton kohën kur ishte kryetar bashkie: Më vjen keq që jam shkëputur, çdo 2-3 muaj dilja natën, survejoja punimet
Denoncimi: Rikthehet censura, ja si drejtori i RTSH hoqi nga konkurimi këngën me mesazhin e fortë aktual »
Article Logic
Execution time: 0.02369499206543
array(1) { ["section"]=> string(72) "aktori-i-njohur-julian-deda-publikon-foton-me-te-fortin-e-shkodres-99522" }