Aktori i njohur shpërthen ndaj Ramës: Kujt i plasi për djalin tënd o idiot

Publikuar tek: aktualitet, më 17:11 12-01-2019 Aktori i njohur shpërthen ndaj Ramës: Kujt i plasi për djalin tënd o idiot Linda Rama, Gregor Rama

Aktori i njohur Neritan Licaj ka reaguar në rrjetin e tij social Facebook, ku nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, pas deklaratës së Ramës për punësimin e 1 mijë studentëve ku ndër të tjera tregoi historinë e djalit të tij Gregorit kur ky i fundit aplikoi për në universitet dhe nuk u pranua, kështu që u detyrua sipas Ramës që të punonte një vit.

 

 

Liçaj nuk ngurron ta quajë Ramën idiot, duke e akuzuar se me 20 vjet që ka vjedhur sa ka qenë në pushtet, djali i tij do të jetojë gjithmonë si pasha.

“Kujt i plasi për djalin tënd o idiot... Ke vjedhur aq shumë në 20 vjet pushtet sa yt bir do jetojë si pasha...ne na duhet fati i fëmijëve tanë, të njerëzve të ndershëm që punojnë me djersën e ballit dhe skanë as garancinë të rrisin fëmijët normalisht në këtë vend që shkatërrove ti dhe gjithë politika juaj e mbrapsht...dhe ne jemi shumë.

P,s Asgjë me djalin tënd...përkundrazi keqardhje sepse ai do të vuajë tërë jetën qelbësirllëkun tënd”, shkruan Liçaj.

Postimi i aktorit:

tani.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065298080444336
array(1) { ["section"]=> string(80) "aktori-i-njohur-shperthen-ndaj-rames-kujt-i-plasi-per-djalin-tend-o-idiot-148515" }