Aktori i njohur shqiptar ironizon keq këngën fituese të Rozana Radit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:11 12-12-2016 Aktori i njohur shqiptar ironizon keq këngën fituese të Rozana Radit

Rozana Radi me “Ma thuaj ti” u shpall fituese e Këngës Magjike këtë edicion, ndërsa ka ngjallur debat si para, ashtu edhe pas spektaklit, teksti dhe mesazhi që tejtçon.

Sakaq, është aktori Albano Bogdo ai që ironizon përmes sarkazmën këtë mesazh ndërsa shkruan:

“Boll

mos më rrih më në sy të vajzës
se është e vogël dhe trembet
po më rrahe prap do iki do fle nga mamaja

Cmimi i parë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edhe njëherë Endri Prifti: Ishim vetëm, me tekstin e gruas së ndjerë të Stefit, s’kishim nga të rrotulloheshim fare...
Në qendër të vëmendjes, Rozi Radi ulet dhe shkruan gjatë: Dikush u mundua të ma prishte këtë gëzim »
Article Logic
Execution time: 0.034393072128296
array(1) { ["section"]=> string(74) "aktori-i-njohur-shqiptar-ironizon-keq-kengen-fituese-te-rozana-radit-62357" }