Aktori i ‘’Portokalli’’-së ka ditëlindjen dhe merr urimin që e emocionon. Zbuloni aktorin e madh që e uron shumë thjeshtë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:53 03-06-2016 Aktori i ‘’Portokalli’’-së ka ditëlindjen dhe merr urimin që e emocionon. Zbuloni aktorin e madh që e uron shumë thjeshtë (FOTO)

Aktori i ‘’Portokalli’’-së ka ditëlindjen dhe merr urimin që e emocionon pafund.

Bëhet fjalë për aktorin Marin Orhanasi, që merr një urim të sinqertë, të thjeshtë nga aktori i madh shqiptar Robert Ndrenika.

Edhe une te uroj more djale!’’, i shkruan Ndrenika, aktorit të ri.

I menjëhershëm është reagimi i Orhanasit.

‘’O presor Berti o zemra Marinit. Faleminderit shumë Mjeshtër. Të du fort e tani do rrimë pak se jemi liruar nga punët të dy. Të përqafoj shumë’’, I shkruan plot emocion Marini.

‘’Miqtë e mi ju falenderoj shumë per urimet tuaja. Te me fale ndokush qe si kam kthyer pergjigje por vërtetë jeni shume dhe ndjehem me fat qe kam kaq shume njerez qe me duan e me vleresojne. Uroj me te mirat e kesaj bote per të gjithë ju e Zoti ju shperblefte me begati. SHUME FALEMINDERIT’’, përfundon Orhanasi. 

ndrenikaorhanasi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025288105010986
array(1) { ["section"]=> string(127) "aktori-i-portokalli-se-ka-ditelindjen-dhe-merr-urimin-qe-e-emocionon-zbuloni-aktorin-e-madh-qe-e-uron-shume-thjeshte-foto-42336" }