Aktori i “Portokallisë” bëhet baba, zgjedh për vajzën emrin më të veçantë që keni dëgjuar ndonjëherë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:35 16-08-2016 Aktori i “Portokallisë” bëhet baba, zgjedh për vajzën emrin më të veçantë që keni dëgjuar ndonjëherë

Erion Isai, aktor në spektaklin e humorit “Portokalli”, është bërë baba për herë të parë i një vajze me emrin më të veçantë që mund të kishim dëgjuar. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ajlin, kanë vendosur ta quajnë Ajër! Lajmin që e ka lumturuar, ai e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram.

“Kjo është vajza ime dhe @ajlin_petrela. E quajnë Ajër. Është ajri ynë, dashuria jonë. Faleminderit Perëndi! O Zot, bekoje! Më shumë se mua!”- shprehet Erion Isai plot emocion bashkangjitur fotos. Pas këtij lajmi, ai ka shpërndarë një tjetër foto që shfaq pakëz nga ky moment, ku ka falënderuar miqtë për urimet. (Blitz)

Screenshot_1-69.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018411159515381
array(1) { ["section"]=> string(103) "aktori-i-portokallise-behet-baba-zgjedh-per-vajzen-emrin-me-te-vecante-qe-keni-degjuar-ndonjehere-49937" }