Aktori i ‘’Portokallisë’’ me një bark si në muajin e 9-të: I bëj diss të gjitha grave shtatzëna

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:47 11-04-2016 Aktori i ‘’Portokallisë’’ me një bark si në muajin e 9-të: I bëj diss të gjitha grave shtatzëna

Me një bark befasues. Madje nëse fokusohesh te barku dhe jo fytyra, mund të thuash pa frikë se bëhet fjalë për një shtatzënë në muajin e 9-të.

Por nuk është aspak kështu. Ky është aktori i ‘’Portokallisë’’, Rezart Veleshnja, ose i njohur më shumë me një nga rolet më të suksesshme të tij ‘’Betim Spërdhima’’.

‘’I bëj diss të gjitha grave shtatzëna që janë në muajn e 9! Flm që na mbajtët në bark 9 muaj nëna!’’, shkruan me shaka Rezarti.

Nuk dihet nëse ai ka ndihmuar në krijimin e këtij imazhi, duke e fryrë edhe pak vetë barkun e tij apo duke vënë ndonjë bark artificial shtesë, por duhet thënë se palestra në këto raste do të qe një zgjidhje e shpejtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031944036483765
array(1) { ["section"]=> string(96) "aktori-i-portokallise-me-nje-bark-si-ne-muajin-e-9-te-i-bej-diss-te-gjitha-grave-shtatzena-37347" }