Aktori i Portokallisë në zi, humb njeriun e dashur: Ke lënë mirësi tek çdo njeri që njeh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 14-11-2017 Aktori i Portokallisë në zi, humb njeriun e dashur: Ke lënë mirësi tek çdo njeri që njeh

Aktori i Portokallisë Olsi Bylyku që njihet për rolin e tij si “Kimikati” ka ndarë me gjithë ndjekësit një lajm të hidhur.

I pikëlluar ai shkruan se sot është ndarë nga jeta gjyshja e tij.

“Shpirti tu prehtë në paqe gjyshja ime. Do më mungosh shumë, pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipa dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh!”, shkruan Olsi në Instastory. 

58696-640-0-5a0ae8a3cb1c3.jpg

OLSI-BYLYKU-435x500.jpg

auto_Olsi_Bylyku1489601287_1.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur shqiptare humb njeriun e shtrenjtë: Më le, më ike...
Vajzaaaaaa... mos iu ndani këtyre modele fundesh! Janë trendy më i ri (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.031712055206299
array(1) { ["section"]=> string(92) "aktori-i-portokallise-ne-zi-humb-njeriun-e-dashur-ke-lene-miresi-tek-cdo-njeri-qe-njeh-99534" }