Aktori Kit Harington rrëfen si e humbi virgjërinë kur ishte rreth 13 vjeç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:33 01-02-2017 Aktori Kit Harington rrëfen si e humbi virgjërinë kur ishte rreth 13 vjeç

Aktori Kit Harington ka treguar eksperiencën e tij  të parë me një femër dhe momentin kur humbi virgjërinë.

Harington është i njohur për filmin "Game of Thrones". Aktori është rrëfyer se marrëdhënia e tij e parë ishte argëtuese, "Kjo ishte një gjë e zakonshme për një adoleshent në një argëtim. Unë ndoshta isha tepër i ri. Mendoj se edhe unë edhe vajza thjeshtë e donim atë. Ose pret pak më shumë dhe e bën atë siç duhet, ose kur je i ri vendos që ta bësh atë", u shpreh ai për revistën "Elle".

Aktori ka treguar se ka qenë rreth 13 vjeç kur ka humbur virgjërinë.  Në Twitterin e tij pati shumë reagime pas rrëfimit të aktorit. Shumë prej ndjekësve ishin të interesuar të dinin më shumë rreth atij momenti, por kishte dhe disa komentues të cilët e kritikonin. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024110794067383
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktori-kit-harington-rrefen-si-e-humbi-virgjerine-kur-ishte-rreth-13-vjec-67296" }