Aktori Nik Xhelilaj: "Michal dhe Anna, trishtimi i zonjës Shqipëri"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:50 04-07-2015 Aktori Nik Xhelilaj: Postimi i aktorit Nik Xhelilaj

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare ka ndjekur me interes ngjarjen e dy turistëve çekë që u vranë mbrëmjen e djeshme në Dukagjin.

Aktori i mirënjohur ka bërë edhe një postim në rrjetin social, me një mesazh vërtet goditës.

“ Të dashur miq të vendit tim, shpirti juaj u preftë në paqe! Michal dhe Anna, trishtimi i Znj. Shqipëri”, shkruan aktori duke shpërndarë edhe foton e dy të rinjve çekë që humbën jetën në vendin tonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069718360900879
array(1) { ["section"]=> string(69) "aktori-nik-xhelilaj-michal-dhe-anna-trishtimi-i-zonjes-shqiperi-15360" }