Aktori nuk përmbahet ndaj Çanit pse ftoi Ramën: Ngatërrim Zorrësh, si mundesh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:36 28-10-2017 Aktori nuk përmbahet ndaj Çanit pse ftoi Ramën: Ngatërrim Zorrësh, si mundesh

Aktori i njohur i humorit nuk përbahet teksa kritikon rëndë Arjan Çanin, lidhur me intervistën që i zhvilloi mbrëmë kryeministrit Edi Rama.

Juljan Deda i drejtohet Çanit duke i thënë se “gaboi që i dha kaq shumë kohë Ramës të thotë ç’të dojë në emision, ndërkohë që për aktorët nuk kishte minuta”.

“O Çani, aktoret jane me te rendesishem se kryeministri mor burre. Si mundesh, qe shkaterruesin ta lesh te flase sa te doje, duke i bere nje sherbimin te papare, ndersa fton 7 artiste, qe perpiqen ta argetojne kete popull dhe i interviston shpejt e shpejt se nuk ke kohe per ta, duke i detyruar te thone ose "po" ose "jo"..?!
P.s. Ngaterrim zorresh...!”, shkruan Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030151128768921
array(1) { ["section"]=> string(81) "aktori-nuk-permbahet-ndaj-canit-pse-ftoi-ramen-ngaterrim-zorresh-si-mundesh-97515" }