Aktori shqiptar i "Fast and Furious" sulmon keq Aulonën e Fatmën: Thumbesha të rëndomta, s’kanë çfarë shesin e po ekspozojnë trupin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 08-11-2017 Aktori shqiptar i

Aktorit Marko Caka, një nga shqiptarët që ka marrë pjesë në filmin “Fast and Furious 8”, nuk i del “e keqja” me dy moderatoret shqiptare Aulonën dhe Fatmën.

Ata janë përplasur edhe më herët me njëri-tjetrit por këtë herë, Caka shkon larg duke thënë se dy moderatoret nuk kanë më ç’të shesin dhe po ekspozojnë trupin e tyre.

Çfarë shkruan Marko Caka:

Pak humor..
Fashion pa pik lidhje..
Hey guys sa isha ne kulmin e adoloshences u mora vetem me shkolla se keshtu me donte im ate, por se cfare kerkojne tani kastingjet njujorkeze kete nuk e di, apo ngaterrojne fashion me veren franceze, sa me e vjeter aq me e shijshme. Pika qe su bie..

Shenim: Ju lutem mos me ngaterroni me ata thumbeshat e rendomta qe te marrin ne goje gjithe diten, se tani kur po e shohin se nuk kane cfare shesin, kane filluar te ekspozojne trupin e tyre pa pike lidhje.

Kur nisi përplasja:

Muaj më parë “Thumbat” e  emisionit të Aulonës dhe Fatmës i janë drejtuar gazetares së Top-Channel Jetona Koçibelli, pasi ka intervistuar aktorin Marko Caka, një nga shqiptarët që ka marrë pjesë në filmin ““Fast and Furios 8”. Aulona dhe Fatma ironizonin protagonizmin e aktorit, ose më mirë të themi, jehonën e gazetares për "yllin e hollivudit".

gazzz.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067567825317383
array(1) { ["section"]=> string(133) "aktori-shqiptar-i-fast-and-furious-sulmon-keq-aulonen-e-fatmen-thumbesha-te-rendomta-s-kane-cfare-shesin-e-po-ekspozojne-trupin-98788" }