Aktori shqiptar ia punon keq Rudina Magjistarit, shihni VIDEON

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 11-07-2018 Aktori shqiptar ia punon keq Rudina Magjistarit, shihni VIDEON Rudina Magjistari

Ditën e djeshme, i ftuari i radhës te emisioni “Rudina” në Tv Klan, ishte aktori i njohur Visjan Ukcenaj bashkë me partneren e tij shtatzënë.

Por para se të niste emisioni, Visjani i bën një shaka të lezetshme moderatores. Teksa Rudina kishte marrë pozën për të bërë foto, duke përshëndetur dhe ndjekësit e saj me dorë, Visjani ishte duke bërë video.

“Përshëndetje mi Rudina, të keqen motra, është video”- i thotë Visjani, ndërsa moderatorja është habitur dhe ka shpërthyer në të qeshura.

 

Keni te fala nga @rudinamagjistari pas pak ora 17:00 ne @rtvklan ??

A post shared by V I S J A N U K C E N A J ?? (@visjanukcenaj) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin (FOTO)
Këngëtari shqiptar jep lajmin e mirë, baba për herë të dytë »
Article Logic
Execution time: 0.015799999237061
array(1) { ["section"]=> string(68) "aktori-shqiptar-ia-punon-keq-rudina-magjistarit-shihni-videon-127587" }