Aktori shqiptar ofron 4,000 euro për këdo që i jep informacion rreth autorëve që i vodhën Instagramin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:38 18-09-2016 Aktori shqiptar ofron 4,000 euro për këdo që i jep informacion rreth autorëve që i vodhën Instagramin

Hakerat dashakeq duket se i kanë prishur shumë punë aktorit dhe modelit shqiptar nga Kosova, Nelson Sejdiu, pasi i kanë vjedhur profilin e tij në Instagram dhe i kanë fshirë çdo foto që ai kishte publikuar.

Profili i aktorit që ka shprehur hapur ambicien e tij për të kandiduar për “Oscar”, është vjedhur nga persona të paidentifikuar. Sejdiu ka premtuar plot 4,000 euro shpërblim për këdo që i kthen profilin apo i jep informacion në lidhje me autorët. Nuk dihet nëse për këtë gjë ai ka bërë edhe kallëzim në polici.

Scresdgggdgdg.jpg

Scrsdfgggdfgdgdgot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03162407875061
array(1) { ["section"]=> string(107) "aktori-shqiptar-ofron-4-000-euro-per-kedo-qe-i-jep-informacion-rreth-autoreve-qe-i-vodhen-instagramin-53324" }