Aktori Tom Hanks gjen një kartë studenteje në park dhe e kërkon studenten në rrjetet sociale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 07-10-2015 Aktori Tom Hanks gjen një kartë studenteje në park dhe e kërkon studenten në rrjetet sociale Postimi i Tom Hanks ne twitter per studenten

Aktori i çmimit Oscar Tom Hanks ka gjetur një kartë universitare të një studenteje të Fordham University dhe menjëherë poston foton në Tëitter. Foto shpërndahet 7 mijë herë. 

“Lauren! Gjeta dokumentin tënd në park, nëse të duhet akoma, zyra ime do të ta dorëzojë. Hanx”, lexohet në profilin e tij zyrtar.

Nuk është hera e parë që aktori 59 vjeçar përdor rrjetet sociale për të zgjidhur një problem të ngjashëm. Në mars, një i panjohur kishte marrë kartën e vet dhe falenderonte online: “Një djalë me emrin Tony ka gjetur kartën time të kreditit në rrugë në Nju Jork dhe ma ktheu. Tony, personat si ti e bëjnë akoma më të madh këtë qytet. Falemnderit”. Dhe nuk ishte harruar firma Hanx. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020050048828125
array(1) { ["section"]=> string(98) "aktori-tom-hanks-gjen-nje-karte-studenteje-ne-park-dhe-e-kerkon-studenten-ne-rrjetet-sociale-22536" }