Aktorja e njohur e Hollywood në pritje të një fëmije në moshën 49-vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:59 19-01-2017 Aktorja e njohur e Hollywood në pritje të një fëmije në moshën 49-vjeçare

Pas thashethemeve se çifti i njohur i Hollywood Nicole Kidman dhe Keith Urban po tentonin të ndaheshin, vjen lajmi që askush se priste.

Sipas ‘Daily Mail’ burime ende të paknofirmuara thonë se aktorja është shtatzënë dhe po pret fëmijën e tretë.

Në intervistën e fundit ka thënë se do dëshironte të kishte më shumë fëmijë, por ky laj i ka surprizuar të gjithë fansat e çiftit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02599310874939
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktorja-e-njohur-e-hollywood-ne-pritje-te-nje-femije-ne-moshen-49-vjecare-66055" }