Aktorja e njohur rrihet brutalisht nga i fejuari, ndërhyn policia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 25-07-2016 Aktorja e njohur rrihet brutalisht nga i fejuari, ndërhyn policia

Aktorja e njohur e hollivudit i ka zgjuar të gjjithë me britmat e saj se i fejuari  po përpiqej ta mbyste.

Bëhet fjalë për sktoren Lindsay Lohan, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e saj në Londër rreth orës 05:00 të mëngjesit.

Menjëherë ka mbërritur në shtëpinë e saj policia dhe ka hodhur derën në tokë për t’i ardhur në ndihmë artistes amerikane, 10 minuta pas zënkës, por e gjetën shtëpinë tërësisht të boshatisur.

Më parë Lohan e kishte akuzuar të fejuarin e saj milioner se argëtohej me një prostitutë pas kurrizit të saj. Me një sërë postimesh në Instagram, ajo jo vetëm e kishte sulmuar 23 vjeçarin rus haptazi, por i kishte treguar të gjithëve se ç’mendonte për të dhe për prostitutën e tij. Aty duket se Egor Tarabasov nuk ka duruar më dhe situata ka degjeneruar në dhunë fizike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02711296081543
array(1) { ["section"]=> string(70) "aktorja-e-njohur-rrihet-brutalisht-nga-i-fejuari-nderhyn-policia-47666" }