Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, kryeministri Rama e surprizon: Mendim elegant!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 19-08-2017 Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, kryeministri Rama e surprizon: Mendim elegant!

Aktorja shqiptare Ema Andrea ka festuar sot ditën e saj të lindjes. Mirëpo, mes një morie dhuratash, ajo që i ka bërë përshtypje aktores dhe që ka bërë një falenderim të veçantë është dhurata e kryeministrit Edi Rama.

Rama i ka dhuruar një shishe vere, tejet elegante dhe një pusullë ku i shpreh urimin aktores për ditën e saj të veçantë.

“Mendim elegant! Faleminderit Edi Rama#mybirthday!”, shkruan Ema Andrea teksa ka ndarë me të gjithë miqtë e saj në rrjetet sociale një foto të shishes së verës. 

edi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060122966766357
array(1) { ["section"]=> string(96) "aktorja-e-njohur-shqiptare-feston-ditelindjen-kryeministri-rama-e-surprizon-mendim-elegant-89567" }