Aktorja e Portokallisë e revoltuar për gjobën këtë mëngjes: O ju dalçin tomthat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 08-09-2016 Aktorja e Portokallisë e revoltuar për gjobën këtë mëngjes: O ju dalçin tomthat

Aktorja e njohur Albana Perhati ose “Bukra e Portokallisë” është e revoltuar këtë mëngjes. Shkak, gjoba që ka marrë për parkim të gabuar.

“Hë më thoni ju ku mund të parkoj poshtë shpisë? Do na hyjnë në shpi noj ditë dhe do na vejnë gjobë se nuk e kemi ul bythen tek kolltuku që duhet. Një ditë s’kisha parku fare në lagje, se e kisha makinën ne servis. Po gjobën ma vunë ama. Ma kishin lënë sipër trotuarit. Gjobë nëmungesë???? O ju dalçin tomthat ishalla që s’keni çfarë t’i bëni gomarit e i bini samarit ju. Oooo... Si thotë Bukra: Vdeeeeksh”, shkruan përmes humorit Bukra.

park1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024934053421021
array(1) { ["section"]=> string(84) "aktorja-e-portokallise-e-revoltuar-per-gjoben-kete-mengjes-o-ju-dalcin-tomthat-52283" }