Aktorja hollivudiane, poston foton me shqiptarin dhe shikoni se çfarë shkruan në dedikimin special (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:47 18-08-2016 Aktorja hollivudiane, poston foton me shqiptarin dhe shikoni se çfarë shkruan në dedikimin special (Foto)

Në fakt të gjithë e njohin Algen Nikollën, djali nga Lezha që ka bërë bujë edhe në median shqiptare për shkak të shoqërimit me njerëz të njohur të botës së Shoë-bizzit në botë.

Por këtë radhë, nuk është Algeni që poston foto dhe dedikime. Eshtë aktorja hollivudiane me famë botërore Lindsay Lohan që poston në instagramin e saj një foto me shqiptarin Algen Nikolla dhe me një dedikim shumë të veçantë. “Faleminderit që je një mik për mua” shkruan Lohan duke postuar edhe foton.

ScreensLfds845e4hot_1.jpg

Dhe në fakt, Lohan para pak kohësh u nda nga i dashuri I saj. Ndoshta kanë menduar për një lidhje të re me shqiptarin, por ajo, s’ka lënë vend për komente me dedikimin e bërë.

Scsdfdeeefssdshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20006895065308
array(1) { ["section"]=> string(108) "aktorja-hollivudiane-poston-foton-me-shqiptarin-dhe-shikoni-se-cfare-shkruan-ne-dedikimin-special-foto-50097" }