Aktorja italiane vihet në siklet, i hapet fustani në tapetin e kuq dhe i duken të brendshmet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 17-10-2015 Aktorja italiane vihet në siklet, i hapet fustani në tapetin e kuq dhe i duken të brendshmet Aktorja italiane Samantha Capitoni ne tapetin e kuq

Një aktore italiane vuajti më të keqen në tapetin e kuq ndërkohë që iu hap fustani dhe u zbuluan të brendshmet e saj. Samantha Capitoni ishte në Festivalin e Filmit në Romë kur fustani i saj u hap menjëherë dhe tregoi gjithçka. 

Duke ecur në tapetin e kuq me aktorin Beppe Convertini, aktorja sigurisht i bëri përshtypje edhe audiencës që priste aty.

Duke pozuar afër partnerit të saj, fustani u hap, por më pas ajo e prek me dorë dhe përpiqet të ecë duke e mbajtur, edhe pse në mënyrë dramatike. Ndërkohë që gjunjtë dhe këmbët e saj ishin të dukshme ndërkohë që u përpoq të qeshte me incidentin e sikletshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059103965759277
array(1) { ["section"]=> string(97) "aktorja-italiane-vihet-ne-siklet-i-hapet-fustani-ne-tapetin-e-kuq-dhe-i-duken-te-brendshmet-23344" }