Aktorja Lindsay Lohan i hedh të fejuarit telefonin në det, ai i flak pijen në fytyrë. Ndërhyjnë truprojat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:43 12-07-2016 Aktorja Lindsay Lohan i hedh të fejuarit telefonin në det, ai i flak pijen në fytyrë. Ndërhyjnë truprojat

Duhet të ishin pushime të paharrueshme këto të çiftit  Lindsay Lohan dhe të fejuarit të saj Egor Tarabaso. Dhe të tilla do të jenë në fakt, por jo për mirë.

Aktorja ka lexuar një mesazh në celularin e tij dhe kaq ka mjaftuar që t’ja flakë telefonin në det por edhe Egor i është kundërpërgjigjur shpejt duke i derdhur një pije fytyrës.

Ky ka qenë edhe momenti kur është dashur ndërhyrja e truprojave të aktores që e kanë distancuar nga i fejuari.

Nëna e biznesmentit Egor, pra vjehrra e Lindsay që po pushon me çiftin, nuk e ka pritur aspak mirë këtë situatë dhe i ka kërkuar të birit të ndahen.

ajt1.jpg

akt2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024526119232178
array(1) { ["section"]=> string(109) "aktorja-lindsay-lohan-i-hedh-te-fejuarit-telefonin-ne-det-ai-i-flak-pijen-ne-fytyre-nderhyjne-truprojat-46295" }