Aktorja që imiton drejtoreshën e Tatimeve në ‘’Portokalli’’ me look të ri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:54 07-09-2016 Aktorja që imiton drejtoreshën e Tatimeve në ‘’Portokalli’’ me look të ri (FOTO)

Delinda Zhupa, aktorja e talentuar, që shkrin së qeshuri audiencën gjatë minutave kur imiton drejtoreshën e Tatimeve Brisida Shehaj në ‘’Portokalli’’ ka tashmë një look të ri.

Elegante, ‘’ujë dhe sapun’’ ajo ka prerë flokët e gjatë për një rigjenerim të tyre. Dhe duhet thënë që modeli i ri i flokëve i rri për mrekulli.

delindazhupa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02911901473999
array(1) { ["section"]=> string(80) "aktorja-qe-imiton-drejtoreshen-e-tatimeve-ne-portokalli-me-look-te-ri-foto-52216" }